Wspólnota „W DRODZE” serdecznie zaprasza na wspólną wędrówkę po ścieżkach wiary KU PEŁNI ŻYCIA W CHRYSTUSIE… W środę -

 

21listopada rozpoczniemy pierwszy Krok, ale i potem, przez kolejne tygodnie można się dołączyć do tej wspólnej formacji…

 

W ramach Wspólnoty „W DRODZE”

 

mamy też kilka innych propozycji:

 

 

 

 

  • Na przemian z Krokami ku pełni życia w Chrystusie, zasadniczo w II i IV środy o godz.19.15 gromadzimy się na Kręgu Biblijnym, aby wspólnie czytać, rozważać i dzielić się Ewangelią, aby spoglądać na swoje życie w świetle Słowa Bożego

  • Raz w miesiącu, będzie to zasadniczo w czwartek po trzeciej niedzieli, zapraszamy wszystkich na godz. 19.30 do kościoła na wspólną Adorację Najświętszego Sakramentu, ofiarowaną w intencji dobrego wychowania dzieci i młodzieży. Liczymy tutaj szczególnie na obecność i wspólną modlitwę z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej, oraz z rodzicami młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

  • Członkowie naszej Wspólnoty zapraszają też do Grupy Wędrownej, w ramach której zdobywamy kolejne górskie szczyty, podziwiamy wschody i zachody słońca, a nade wszystko w przyjacielskiej atmosferze odpoczywamy od codziennych trosk.

  • Wspólnota angażuje się także w rożne wydarzenia o charakterze religijnym w naszej Parafii.

  • Bliższe informacje można znaleźć zawsze na stronie Parafii: parafianprokocim

 

Prosimy, aby zachęcić tych wszystkich, których mamy wokół siebie... Najlepszym zaproszeniem będzie podzielenie się tym, co sami już przeżylismy.

Droga Krzyżowa

Licznik

Liczba wyświetleń:
3696515

Święta

Sobota, I Tydzień zwykły
Rok C, I
Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa

Zegar